Dobrá znamení by Tomáš Šc.

Petr, červená Škoda Octavia Kombi r.v. 2021 Petr se posadil na sedačku a přibouchl za sebou dveře auta. Rozhlédl se okénky po potemnělé garáži, položil ztuhlé ruce na vyhřátý kožený volant a vnímal teplo, které mu pronikalo až ke konečkům prstů. Připadlo mu neskutečné a trochu hloupé, že zatímco auto se na povel deset minut před jízdou samo nahřálo na provozní ..

Kouř nad obzorem by Tomáš Šc.

Nemám rád ráno. Než se vyhrabu z postele, máma na mě i třikrát stihne zavolat. Několikrát jsem rodičům vysvětloval, že by mi k vstávání včas úplně stačilo mít vlastního psa. Klidně jen štěně. Ráno by mě probudil, olízal mi obličej, přinesl vodítko k nohám postele a vrtěl ocáskem a poštěkával by, dokud bych se nedonutil vylézt. Ne kvůli sobě, ale kvůli ně..

Nečekaný pohovor by Tomáš Šc.

Další běžec, který do něj málem vrazil. Proč se vlastně bohulibý vynález peckových sluchátek těší takové oblibě? Chtějí snad mít lidi uvěřitelnou výmluvu, proč se bezhlavě, nejen při sportu, vrhají pod kola protijedoucích automobilů? Náhlým zájmem o múzická umění a hudbu obecně to po povrchním zhodnocení popové scény v čele s Justinem Bieberem a Miley Cyr..