Rusty a Gllí by Tomáš Ša.

  Další běžný den, nic zajímavého. Budíček v brzkou až noční nelidskou hodinu, ale to mi vyhovuje. Nemám lidi rád. Stále spousta času než se ukáže první zákazník, můžu začít s novým experimentem. Bude to průlomový nástroj, celou noc se mi o něm zdálo, hodně železa. Zvuk bude úderný i bez úderu, vše se bude ovládat jen dechem a speciálními ventily, k..

První vzpomínka by Tomáš Ša.

Jakou nejvzdálenější vzpomínku si vybavíte? Narodil se jiný než ostatní. Modrovlasý malý chlapec roztomilý, ale hlavně s nezaměnitelnou myslí. V době poznamenané lidskou leností, nepřející bystrým a aktivním lidem. Naštěstí nezlenivěl a byl dostatečně silný na to aby dokázal využít svůj potenciál. Již od mala se střetával s roboty rozdílných tvarů a konc..

Vánek Svobody by Tomáš Ša.

Tekutiny jsou důležité a nyní je na čase je doplnit. V přívětivé blízkosti vzrostlého dubu jsme se cítili báječně a žízeň byla velká asi jako elektrická kytara uprostřed pouště, beze strun a několik tisíc let bez elektrického proudu. Možná to byla vyprahlost, ale teď  už máme dopitou láhev oblíbeného nápoje. Pokračujeme v plánu, začínám šplhat na strom, ..