Stávka vousáčů (fantasy) by Radek K.

Sedím v temnotě, v jedné ruce pistol Colt 1911 a v druhé mi svítí destrukční kouzlo uzavřené v energetickém diamantu, stvořeném mou vůlí. Jsem mágem a jedním z vyvolených, kteří dokáží ovládat základní síly tvoření a destrukce. Jsem vládce elementů a pouhou myšlenkou dokáži srovnat hory se zemí. No dobře, možná jenom menší kopeček... Nic to ale nemění na ..

Odvaž, se! by Radek K.

Běžím si temnotou a vítr cítím v obličeji. Proplétám se se mezi stromy a kapradím a slyším zvuk dopadu svých nohou. Cítím se naživu, tak jako nikdy. Noc je mým královstvím a já jsem jejím vládcem. Přibíhám k tábořišti a tam mé oči vidí nadpozemskou krásu. Zhmotnělou bohyni, která mě láká k políbení. Její vnadné křivky se střídavě zvýrazňují a zahaluj..

Poslední zprávy by Radek K.

“Kráva hloupá” říkám si v duchu. Překračuji další z nekonečných kanálů. Snažím se, abych si nenamočila i druhou nohavici mých riflí. Jakoby na tom záleželo. Stejně se odsud nedostanu. Říkali, že je to romantická Praha. To asi neviděli její stoky. “Vždyť jsem to mohla odmítnout.“ přemýšlím a pak nahlas znovu sama sobě zanadávám “Krávo nejblbější”..

Nečekaný pohovor by Radek K.

“Tak pojď dál” řekla slečna a lehce se usmála. Proč ji vlastně říkám slečna? Je to prodejna holka, někdo by snad řekl kurva, ale já ne. Jsem přece slušně vychován a gentleman. Možná proto jí říkám slečna, přece jen by mi bylo divné být k ženě ošklivý. Vstoupil jsem do jejího pokoje a rozhlédl jsem se. Ošklivé tapety volně navazují do špinavých oken. O..