Evžene, počkej na tu ženskou! by Mirka S.

"Dýchej, holka. Sakra!" mluvím potichoučku sama k sobě. Nemůžu se vůbec nadechnout. Mám pocit, že se dusím, že se jim tady na tý smradlavý nemočniční chodbě pozvracím. Jak jsem to jenom mohla udělat? Jak jsem to mohla udělat zrovna jemu?Jak jsem jim jenom mohla říct, že ho můžou odpojit, vždyť mě zachránil, dal mi šanci na druhý mnohem lepší život. A teď za te..

Evžen má ženu (no to mě poser) by Mirka S.

"Ain´t no sunshine, when she´s gone," line se líně z rádia písnička od Billa Whiterse, když ke mně přichází spolu s vůní jara. Je to nádherná, ohnivá, podmanivá, jednoduše ta nejkrásnější ženská, jakou jsem kdy viděl (vím, že ti to zní jako to největší klišé, ale kdybys ji viděl,  tak bys řekl, že to tak fakt prostě je). Nebyla to s nís žádná láska na pr..

Evžen neloví ženy by Mirka S.

Evžen lovec žen. Přesně kvůli tomhle posměšku a dalším jsem nenáviděl jméno, které mi otec a matka dali. Užil jsem si ho nesčetněkrát, když jsem navštěvoval všechna ta povinná vzdělávací zařízení. Ovšem netrávil jsem v nich delší čas, než byl nezbytně nutný, častěji spíš daleko kratší než by mi možná byl býval k užitku. V partě jsem byl Big E (čt..