Situace by Michaela J.

Závěsy byly bledě modré. Pokaždé mě to iritovalo. Nikdo už na oknech nic navěšené nemíval, ale někteří lidé, jako moje učitelka baletu, je považovali za stylovou retro dekoraci. Ten názor jsem však nikdy nesdílela. Byl to jen lapač prachu. A ještě k tomu bledě modrý. Studio to bylo malé. Jedna stěna byla celá ze zrcadel (alespoň ta byla elektronická) a po pravé ..

V zajetí by Michaela J.

Celý byt se stále ještě koupal v tichu, protože všichni obyvatelé spali. Dokonce ani pes ještě nezačal štěkat a dožadovat se pozornosti. V obývacím pokoji zůstalo několik poházených svršků, které se nikdo neobtěžoval uklidit a budíky už se klepaly na to, až budou moci začít zvonit a zburcovat všechny k akci. První se probudil Tomáš. Jako nejmladšímu členu ..

Poprvé v Londýně by Michaela J.

Těch slibů, kterých se mi dostalo předtím, než jsem vůbec vyrazila, byly tisíce. Ať už se to týkalo peněžní stránky, bydlení nebo i práce samotné. Ale takhle to, dost možná, bývá pokaždé. Bylo už po desáté hodině večerní, když jsem konečně dorazila na Heathrow. To už jsem měla víc než pět hodin cesty za sebou. A to mě ještě čekalo cestování přes cel..