Když čas není nakloněn by Katka Š.

Kde zas lítá?! Mám ségru v trapu - opět! - a rodiče si myslej, že odešla za svým přítelem, nebo prostě se zdejchla se svýma kamarádama. Ale já ju znám. Vždycky mi dala vědět! I pitomým vzkazem v lednici. Ale teď? Nic. Jakoby se po ní slehla zem. Žádný vzkaz v lednici, žádné probodlé boty připínáčkem, nebo pomalované zrcadlo rtěnkou v koupelně. „Filipe?“ oz..

Tady a teď by Katka Š.

Čas má plné kapsy překvapení - Jan Werich Nevnímám čas. Stojím tu za oknem, jako bych tu stal věčnost a zároveň okamžik. Venku se protrhla mračna, ale dnes nechci obdivovat počasí tak pochmurné a zároveň romantické. Noc se stále nerozloučila z touhle části země, ale i tak na druhé straně ulice lampa osvětluje místo, které pozoruji. Je důvod, proč vstávám každ..

Mocná zbraň – Fantazie by Katka Š.

Kéž by minul den, kdybych nemyslel. Kéž bych prožil jeden den, kdybych neviděl všechna zvěrstva, které mé oči za celý můj život spatřily. Obětoval bych každou buňku svého těla, jenom abych necítil to, co právě cítím. Ta touha po pomstě mě ubíjí a dusí mě, že každý nádech se zdá jako můj poslední. Dívám se z výšky a vyhlížím svůj terč. Nikdo mě nevid..